Elo

 

W dobie internetu oraz wyzwań związanych z ochroną środowiska standardem staje się dokument elektroniczny. Coraz doskonalsze produkty softwarowe zapewniają jego usystematyzowaną archiwizację oraz procesowanie w bezpiecznych, w pełni kontrolowanych obiegach workflow.

Rodzina produktów ELO  należy do najbardziej rozpoznawalnych na świecie aplikacji informatycznych w tym obszarze. Stworzona i ciągle udoskonalana przez niemiecką firmę ELO GmbH, wywodzącą się z koncernu Leitz użytkowna jest na wszystkich kontynentach. Bezpieczne wsparcie gwarantuje światowa sieć kilkuset  partnerów biznesowych ELO .

Odpowiednie rozwiązania dla każdej firmy

Rozwiązania ECM/DMS muszą być dostosowane do wielkości i potrzeb firmy. Dlatego ELO od samego początku rozwija osobne rozwiązania dla przedsiębiorstw każdej wielkości. Proste, niedrogie rozwiązania programowe o niskich kosztach administracyjnych są szczególnie ważne dla małych przedsiębiorstw. Rozwiązanie, które udostępnia dokładnie to, co jest potrzebne do codziennej pracy. Znacznie większych nakładów projektowych wymaga wdrożenie ECM/DMS w dużych przedsiębiorstwach. Rozbudowane opcje konfiguracji, skomplikowane procesy uprawnień oraz duża modułowość jest podstawowym wymaganiem. Przetwarzanie dużej ilości dokumentów oraz zarządzanie wieloma użytkownikami to podstawowe cechy charakteryzujące rozwiązania ECM/DMS.

ELO charakteryzuje się niekonwencjonalnym podejściem do zagadnień zarządzania, archiwizacji i obiegu dokumentów. Jest on, bowiem dosłownym przeniesieniem na ekran monitora, tradycyjnego sposobu postępowania z dokumentami, z jakimi dotychczas mieli do czynienia.

Więcej informacji na temat możliwości systemu ELO znajdą Państwo w broszurze informacyjnej.

Elo enterprise

DLA DUŻYCH PRZEDSIĘBIORSTW I KORPORACJI

Wysokiej klasy rozwiązanie stosowane głównie w centrach przetwarzania danych, oparte na niezależnej platformie ze zdolnością obsługi różnych podmiotów. Optymalną integrację funkcjonalności ELO ECM z typowymi dla przedsiębiorstwa procesami biznesowymi

Elo professional

DLA ŚREDNICH I DUŻYCH PRZEDSIĘBIORSTW

Rozwiązanie typu klient-serwer stworzone dla średnich i dużych  przedsiębiorstw. Dzięki modułowej budowie może być dostosowane do firm zajmujących się różnymi branżami oraz działających w różnych strukturach

Elo office

DLA MAŁYCH FIRM

Idealne rozwiązanie do zarządzania dokumentami i archiwizowania w małych biurach lub na pojedynczych stanowiskach pracy. ELO optymalizuje i automatyzuje procesy w biurze poprzez elektroniczne zarządzanie dokumentami.