Rozwiązania ELO

Firma IDEE jest wieloletnim, doświadczonym partnerem biznesowym ELO Digital Office. Przez wiele lat przygotowaliśmy szeroką ofertę rozwiązań. Nasze wdrożenia opierają się głównie na wspomaganiu procesów biznesowych, zwiększając ich efektywność i szybkość. Rozwiązanie jest zawsze dostosowywana do indywidualnych potrzeb firmy, dzięki czemu każdy Klient otrzymuje produkt skrojony idealnie do wymagań. Nasza firma specjalizuje się także w integracji oprogramowania ELO ECM z używanymi już przez Klienta systemami (np. ERP).

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami jakie daje przeniesieniem procesów biznesowych do systemu ELO.

 

Zarządzanie fakturami

Zarządzanie fakturamiDokumenty księgowe są podstawą każdej działalności. Dzięki przetwarzaniu faktur w ELO są Państwo w stanie zaoszczędzić wiele cennego czasu.

Zarządzanie umowami

Zarządzanie umowamiModuł zarządzania umowami nadzoruje cały cykl życia umowy, od pierwszego szkicu do czasu jej obowiązywania.

Integracja z systemami ERP

Integracja systemówELO umożliwia integrację z systemami klasy ERP, a także z systemami finansowo-księgowymi i specjalistycznymi systemami dziedzinowymi wykorzystywanymi w Państwa działalności.

Praca zdalna

Praca zdalnaELO umożliwia przeglądanie i edycję dokumentów za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne (Android, iOS, BlackBerry), a także dowolnej przeglądarki WWW, dzięki czemu niezbędne informacje dostępne są zawsze na wyciągnięcie ręki.

Elektroniczne akta osobowe

Cyfrowe akta osoboweELO umożliwia stworzenie inteligentnego archiwum danych osobowych pracowników, co zapewnia optymalne zarządzanie personelem.

Zarządzanie pocztą elektroniczną

Zarządzanie pocztą elektronicznąSystem ELO pozwala na łatwe archiwizowanie wiadomości przychodzących i wychodzących. Efektywne zarządzanie pocztą i szybki dostęp do każdej wiadomości poprawia przepływ informacji w firmie i zapewnia większą przejrzystość procesów.