Praca

  • Wdrożeniowec
    Poszukujemy:

    Osoby na stanowisko wdrożeniowca systemów DMS.

    Zakres obowiązków:

    • realizacja wdrożeń platformy DMS (Document Management System)
    • projektowanie rozwiązań oraz integracji DMS
    • tworzenie modyfikacji systemu DMS
    • tworzenie dokumentacji wdrożenia
    • utrzymywanie relacji z klientem w ramach współpracy powdrożeniowej
    • szkolenie dla użytkownika końcowego systemu DMS.
    Oczekujemy:
    • umiejętność programowania w dowolnym języku wysokiego poziomu C#, JAVA
    • znajomość zagadnień z zakresu baz danych (zapytania SQL, poruszanie się w dowolnym DBMS MsSQL/MySQL/Oracle…)
    • znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
    • umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność
    • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
    • chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

    Dodatkowe atuty:

    • znajomość dowolnych technik webowych (np. PHP + dowolny framework),
    • znajomość technologii webservices
    • umiejętność programowania w JavaScript, VBscript,
    • znajomość zagadnień z rachunkowości
    • prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:
    • ciekawą oraz odpowiedzialną pracę w młodym dynamicznym zespole,
    • udział w ciekawych projektach informatycznych, obejmujących każdą dziedzinę biznesu
    • pakiet specjalistycznych szkoleń
    • stabilne wynagrodzenie plus atrakcyjny system motywacyjny
    • możliwość rozwoju zawodowego, osiąganie kolejnych szczebli w karierze zawodowej w nowocześnie zarządzanej firmie.